Vacu Activ IQ 5w1

To krok do przyszłości w celu uzyskania aktywności fizycznej i wydobycia piękna z naszego ciała.

Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję i zadowolenie Klienta proponując najwyższej jakości urządzenia przeznaczone do poprawy kondycji Fizycznej i psychicznej.


 

Opis działania:

VACU ACTIV IQ 5 w 1 aby spełnić wszelkie wymagania Klientów, a wynikiem naszych działań jest doskonałej jakości Urządzenie, które zapewnia komfort, bezpieczeństwo i doskonały trening oraz rewelacyjne efekty !!!

 VACU ACTIV IQ 5 w 1 to: „Opatentowana technologia połaczenia najwyższej jakości bieżni, jonizacji, promieni podczerwonych IR, podciśnienia, aromaterapii i koloroterapii w szczelnie zamkniętej kapsule”.
Wszystkie Funkcje w które jest wyposażone Vacu Activ IQ 5 w 1 mogą działać niezależnie między sobą lub jednocześnie co daje spotęgowane efekty i utratę nawet do 5000 kalororii w ciągu 30 minutowego Treningu.

Urządzenie Vacu Activ IQ 5 w 1 zostało wyposażone:

- Jonizacje
- Podczerwień IR
- Podciśnienie
- Aromaterapię
- koloroterapia


1. Podczerwień IR

Promienie podczerwone nagrzewają ciało i rozszerzają naczynia krwionośne. Skutkiem tego jest zwiększenie przepływu krwi i lepsze dotlenienie i ukrwienie tkanek. Skóra czerwienieje, co oznacza, że bogata w tlen krew dociera do miejsc, gdzie często może jej brakować w wystarczających ilościach.
Proces ten powoduje usunięcie z organizmu dużych ilości toksyn, które zalegają w głębszych warstwach skóry. Podczas ćwiczeń w Vacu Activ działające promienniki podczerwieni oczyszczają skórę i tkanki podskórne ze zbędnych toksyn, czego efektem jest jędrna, czysta i zdrowa skóra.

2. Podciśnienie

Tajemnicą skutecznego działania terapii jest zastosowane podciśnienie poprzez które wzrasta spalanie tkanki tłuszczowej. Podczas ćwiczenia działające jednocześnie podciśnienie powoduje poprawę krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej w miejscach gdzie odkładają się większe ilości tłuszczu czyli udach, pośladkach, talii, brzuchu. Zastosowane podciśnienie powoduje również poprawę krążenia limfy odpowiedzialnej za usuwanie nadmiernych płynów i produktów przemiany materii. Efektem jest wygładzenie skóry, poprawa jej jędrności oraz redukcja zbędnych centymetrów.

3. Aromaterapia

Aromaterapia zmniejsza cellulitis, rozstępy skórne, regeneruje naskórek, odżywia i odmładza skórę, przyspiesza odnowę biologiczną mięśni. Olejki mają różne właściwości lecznicze. Mogą działać antyseptycznie, pomagają zwalczać infekcje wirusowe i grzybicze, część z nich wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe, pobudza krążenie i dotlenienie krwi. Olejki eteryczne mają szczególne zastosowanie w kosmetyce. Pobudzają metabolizm komórkowy i poprawiają strukturę skóry. Ich działanie odmładzające polega na przyspieszeniu tempa procesów regeneracyjnych. Wpływ olejków na psychikę też jest różnorodny: działają relaksująco albo też pobudzająco.

4. Koloroterapia

Koloroterapia pomaga w niwelowaniu problemów, z którymi boryka się każdy organizm człowieka:

1.Rezerwy energii,
2.Odporność organizmu,
3.Dobre samopoczucie psychiczne,
4.Przemiana materii,
5.Skóra i tkanki.


Na owe przypadłości możemy oddziaływać poprzez pobudzanie miejsc odpowiedzialnych za odpowiednie funkcje organizmu takich jak centra energetyczne (czakry), drogi i punkty energetyczne (meridiany, południki), oraz strefy impulsów i organów.

5. Jonizacja Powietrza

Dzięki ujemnej Jonizacji możesz zapomnieć o ciągłym zmeczeniu, senności i złym samopoczuciu. Jony ujemne wpływają również pozytywnie na wydajność psychofizyczna naszego organizmu.
Dodatkowo Jonizacja skutecznie uzupełnia powietrze w zdrowotne jony ujemne co powoduje zmniejszanie i zamykanie gruczołów potowych i pór skóry.
Copyright by Body-Slim. All rights reserved

Projekt i wykonanie www.imoli.pl
Strona główna             O firmie             Oferta             Promocje             Cennik              Kontakt