Studio PowerSlim

Zapraszamy do Centrum Modelowania Sylwetki BODY-SLIM, które powstało z myślą o nowoczesnych, wymagających kobietach oraz o dbających o siebie mężczyznach.

BODY-SLIM to miejsce gdzie w prosty i przyjemny sposób można osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy najlepsze na rynku urządzenia takie jak Power Slim Studio, Wacuwell, Rollmasaż itp. ceniąc Wasz cenny czas. Wykorzystane zostały najnowsze technologie w walce z nadwagą i cellulitem, a mianowicie bieżnia vacu, bieżnia na podczerwień, wibrotrening, elektrostymulacja, metoda synergii podczerwieni i jonizacji, które w szybkim czasie i bez wysiłku przyniosą rezultaty przekraczające Państwa najśmielsze oczekiwania.

Tajemnicą skutecznego działania Power Slim jest zastrzeżona metoda synergii podczerwieni i jonizacji powietrza oraz specjalnie opracowany koncept zabiegów. 


Promienie podczerwieni zamknięte w żarniku „podkręcają” metabolizm i powodują intensywne spalanie kalorii ( nawet do 2 000 kcal w ciągu 60 min.). Wygodnie leżąc, relaksując się przy muzyce, likwidujemy cellulit i poprawiamy wygląd skóry - to m.in.za sprawą wzmożonej produkcji kolagenu.


W Power Slim następuje bardzointensywny proces pocenia. Woda, którą tracimy, pochodzi z rozbitych cząsteczek tłuszczu (bardzo dobra alternatywa dla osób, które mają problemy z zatrzymywaniem się wody w organizmie).
Podczerwień posiada wiele niezwykłych właściwości zdrowotnych.

Z jej pomocą można leczyć choroby skóry, mięśni, rwę kulszową, wysokie ciśnienie krwi, zaburzenia krążenia, stres, zmęczenie, bóle głowy, artretyzm, bezsenność, przeziębienia. Podczerwień z powodzeniem uśmierza wiele odmian bólu. Reguluje gospodarkę wodno-elektrolitową, znacznie przyspiesza przemianę materii.

Dzięki wzbogaceniu powietrza jonami ujemnymi w PowerSlim uzyskaliśmy klimat,  jaki odpowiada klimatowi górskiemu. Zjonizowane powietrze usuwa zmęczenie, daje wspaniałe samopoczucie, poprawia sprawność układu oddechowego. Pomaga w leczeniu takich chorób jak alergie, astma, nieżyt nosa, infekcje gardła, reumatyzm, tarczyca, nerwobóle i wiele innych.


Dzięki jonizacji zwiększa się przyswajalność tlenu, co ma bezpośrednie przełożenie na efekt odchudzania i pielęgnacji skóry.

Zabiegi w PowerSlim studio to doskonały sposób, aby utrzymać sprawność sercowo-naczyniową w okresie beztreningowym. To także pomocna rozgrzewka przed rozpoczęciem treningu fizycznego (zwiększa się rozciągliwość tkanek kolagenowych i zmniejsza sztywność stawów). Wygrzanie w podczerwieni stwarza możliwości w rehabilitacji ruchowej, m.in. poprzez rozciągnięcie więzadeł torebek stawowych. Seanse w kapsule PowerSlim to naturalna droga do zwiększenia sprawności i poprawy osiąganych rezultatów w wielu dyscyplinach sportowych.
 

Stali klienci twierdzą, że od zabiegów w PowerSlim można się pozytywnie uzależnić.
Głębokie wygrzanie rozluźnia mięśnie, olejki eteryczne działają na nasz węch. Światło i muzyka wprowadzają w stan wyciszenia, odpowiednie obrazy wyświetlane na ekranie stymulują nasz mózg co razem prowadzi do zwiększonej produkcji endorfin, czyli hormonów szczęścia. Czujemy się wypoczęci, pełni energii, wyglądamy młodziej i atrakcyjniej. To właśnie dodatkowa korzyść z naszych zabiegów, której nie uzyskacie w żadnej innej metodzie.

Zobacz co jeszcze zyskasz po każdym zabiegu, dzięki zdrowotnym właściwościom podczerwieni i jonizacji:
 • Twoja skóra nabierze zdrowego kolorytu, a w dotyku stanie się gładka i aksamitna, 
 • całe ciało zyska na sprężystości i jędrności, 
 • dzięki stymulacji produkcji kolagenu skóra będzie wyglądała młodziej, 
 • poprawisz wydolność układu sercowego i oddechowego – będziesz zdolna do większego wysiłku i z łatwością pokonasz schody, na których wcześniej dostawałaś zadyszki, 
 • zwiększysz swoją odporność na infekcje - przeziębienia i grypa nie będą dla Ciebie straszne, 
 • doświadczysz głębokiego relaksu, uspokoisz się i odpoczniesz, 
 • zlikwidujesz stres i zmęczenie, rozluźnisz wszystkie mięśnie, 
 • poprawi się Twoja koncentracja i zdolność do pracy umysłowej, 
 • poczujesz ulgę we wszelkich dolegliwościach bólowych takich jak migrena, bóle mięsni itp. 


Zabiegi PowerSlim Studio:

Piękne Ciało w 2 tygodnie

Czy to możliwe, aby wciągu zaledwie dwóch tygodni stracić nawet kilkanaście cm w obwodzie ciała i uzyskać piękną, jedwabistą skórę? Czy to możliwe, aby taki efekt można było uzyskać bez wysiłku, za to w komfortowych i wygodnych warunkach? Zapewne powiesz, że nie, jednak dzięki urządzeniu „PowerSlim Studio”, takie efekty są jak najbardziej realne.
„PowerSlim Studio” wykorzystuje w swoim działaniu promienie podczerwone idealnie dopasowane do właściwości ludzkiej skóry, które w połączeniu z jonizacją wzmagającą dotlenienie skóry, co zbawiennie wpływa na nasz organizm skórę i smukłą linię.
Metoda powstała w wyniku badań i obserwacji, z których jasno wynika, iż ponad 80% klientów pragnie dużych efektów bez konieczności prowadzenia uciążliwych ćwiczeń, czy to ze względów zdrowotnych czy też z lenistwa.
Na program "Piękne Ciało w 2 tygodnie” składają się sesje elektrostymulacji tkanki tłuszczowej i mięśni przeplatane zabiegi z guamem zakończone masażem antycellulitowym.
Efekty: smukła linia i piękna jedwabista skóra już po dwóch tygodniach!.
 

Płaski brzuch da każdego

Połączenie podczerwieni i jonizacji ze stymulacją elektroprądami daje zaskakujące efekty w odchudzaniu i kształtowaniu sylwetki. Energia podczerwieni rozgrzewa tkanki, rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza procesy metaboliczne. W takich warunkach przesuwanie molekuł przez prądy elektrostymulacji następuje o wiele intensywniej. Rozgrzane i rozbite cząsteczki tkanki tłuszczowej lub cellulitu są szybciej i dokładniej usuwane i transportowane przez rozszerzone naczynia krwionośne.
Dzięki temu możemy pozbywać się zbędnych centymetrów tam gdzie sobie tego życzymy bez rozbudowy tkanki mięśniowej.
UWAGA – zabieg polecany także dla Panów, którzy już nie muszą martwic się o sposób na zgubienie wiecznej „oponki”!
Efekty: nawet do 18 cm utraty w obwodzie ciała.
 

Najwygodniejsza sauna na świecie

Najwygodniejsza sauna Infrared! Nigdy dotąd korzystanie z sauny nie było tak komfortowe. Wygodne łóżko, muzyka, telewizja - tego nie znajdziesz w żadnej innej saunie. Dodatkowo otwarta przestrzeń i przepływ powietrza wpływają na niezwykłą przyjemność . 
Efekty: oczyszczenie ciała z toksyn, duża produkcja potu a zatem i spadek wagi.
 

Przeciwwskazania do zabiegów:

 • niedoczynność nadnercza
 • układowy liszaj rumieniowy
 • stwardnienie rozsiane
 • ostry uraz stawu(do 48 godzin od urazu)
 • hemofilia
 • skłonność do krwotoków
 • ciąża
 • choroby nowotworowe
 • implanty chirurgiczne
 • wszczepy silikonowe
 • epilepsja 
Copyright by Body-Slim. All rights reserved

Projekt i wykonanie www.imoli.pl
Strona główna             O firmie             Oferta             Promocje             Cennik              Kontakt